Allemaal nieuwe dingen!

30-03-2020
De Lounge Interieur Gusj kast

Allemaal nieuwe dingen! Zo voelen wij ons de laatste tijd met de opheffingsuitverkoop, een verhuizing van Ede naar Zwolle, de nieuwe locatie inrichten en ook nog een nieuwe website! Een spannende tijd, maar ook een tijd waar we ongelofelijk veel zin in hebben.

Voorstelrondje

Bij zo een nieuwe start hoort eigenlijk wel een voorstelrondje. Het team van de Lounge Interieur bestaat uit enthousiaste verkoopmedewerkers en interieurstylisten: Diana, Janou, Henk, Marian en Marco. Marco Dekker richtte in 2012 de winkel in Ede op en Marian Dekker is naast haar andere baan elke week een dag te vinden in de winkel. We stellen iedereen binnenkort graag nog een keer persoonlijk aan je voor.

marcodekker overons Lounge

Lees hier meer over ons team.

We zijn erg blij met ons team: het is een fijne sfeer in de winkel en de mensen die bij ons naar binnen stappen, lopen vaak enthousiast weer naar buiten. Want dat vinden wij denk ik wel het allerbelangrijkste: mensen echt helpen. Marco is de Lounge Interieur begonnen met het idee om klanten te helpen die moeite hebben bij het creëren van een nieuw interieur.

“Wat ons betreft hoort een interieuradvies aan huis ook bij maatwerk. We komen langs voor advies op maat, aangepaste styling na aanschaf van een meubelstuk en een persoonlijk stylingplan.”

Nieuwe locatie

De nieuwe locatie in Zwolle kun je vinden op het volgende adres: Anthony Fokkerstraat 3, 8013 NS ZWOLLE. Voor onze klanten in de buurt van Ede hebben we ook een alternatief adres, namelijk Room108 in Veenendaal.

Ons adres kan dan wel veranderd zijn, maar onze visie niet. We willen mensen echt helpen. Kan dat het beste door bij ons langs te komen? Of past interieuradvies bij jou aan huis beter? Laat het ons weten en we maken snel een afspraak.

Corona maatregelen

We weten niet hoe het de komende tijden zal gaan lopen met het Corona virus. We proberen er zowel positef als realistisch in te staan. Zo streven we snel open te gaan, maar we houden (helaas) geen grote opening. Tijdens deze bijzondere periode waarin we met zijn allen verkeren moeten we voor elkaar zorgen.

Lees hier meer over onze Corona maatregelen. 

Dit artikel delen:

sfeerfoto-home-Lounge

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten